Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019
Діяльність Держекоінспекції та її територіальних органів за 2011 рік

В частині здійснення державного контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища упродовж 2011 року Рескомприроди Криму, державними екологічними інспекціями в областях‚ містах Києві та Севастополі, Державною екологічною інспекцією Азовського моря, Державною екологічною інспекцією з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря, Державною Азово-Чорноморською екологічною інспекцією проведено майже 87 тисяч перевірок додержання вимог природоохоронного законодавства суб`єктами господарювання.

За порушення вимог природоохоронного законодавства складено майже 86,2 тис. протоколів про адміністративні правопорушення.

Сума накладених адмінштрафів складає 17,6 млн. грн.‚ з яких стягнуто 15,7 млн. грн., тобто 90 %.

Суми накладених та стягнутих штрафів за адмінправопорушення збільшено у порівнянні з 2010 роком на 4 % та 7 % відповідно.

За переданими до правоохоронних органів матеріалами порушено 324 кримінальні справи.

Загальна сума розрахованих збитків за порушення вимог природоохоронного законодавства становить 1 млрд. 980 млн. грн., що на 50 % більше ніж минулого року.

З метою відшкодування збитків‚ заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства відповідачам пред`явлено претензій та позовів на загальну суму 1 млрд. 292 млн. грн., з яких відшкодовано 100 млн. грн., тобто 7,8 % від суми пред’явлених.

Сума пред’явлених та стягнутих претензій та позовів у порівнянні з 2010 роком збільшено на 31 % та 141 % відповідно.
З метою припинення негативного впливу на навколишнє природне середовище при здійсненні виробничої діяльності, у 2791 випадку обмежувалася та призупинялася (до усунення виявлених недоліків та порушень) діяльність суб`єктів господарювання.

Back to top