Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
ПП «Раф»

ПП «Раф»

Юридична адреса: 57500, Миколаївська обл., м. Очаків,
вул. Шмідта, буд. 16 корп. В, кв. 14; фактичне місце провадження господарської діяльності: Миколаївська обл., Очаківськи р-н, с. Дмитрівка, вул. Степова, буд. 27.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація) від 03.12.2013.

Ідентифікаційний код (номер) 32443702;

ПП «Раф» було проведено плановий захід контролю з додержання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами у період з 05.12.2016 по 09.12.2016.

Перевіркою було встановлено грубе порушення численних вимог Ліцензійних умов та природоохоронного законодавства, відсутність частини заявленої матеріально-технічної бази та відсутність частини документів дозвільного характеру, наявність яких передбачена вимогами Ліцензійних умов та чинного законодавства.

Разом з тим було виявлено значні забруднення грунтового покриву території підприємства відходами нафтопродуктів у зв’язку з відсутністю твердого непроникного для небезпечних відходів покриття території підприємства.

 За результатами перевірки Мінприроди було прийнято рішення від 15.12.2016 № 514 про анулювання ліцензії.

 

 

Back to top