Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
ДП «Миколаївський річковий порт» Акціонерної судноплавної компанії «Укррічфлот»

ДП «Миколаївський річковий порт» Акціонерної судноплавної компанії «Укррічфлот»

Юридична адреса та фактичне місце провадження господарської діяльності: 54058, м. Миколаїв, Заводський р-н, вул. Проектна, 1.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, оброблення)
від 29.04.2011.

Ідентифікаційний код (номер) 03150160;

Листом від 17.11.2016 № 7/4128-16 ДП «Миколаївський річковий порт» Акціонерної судноплавної компанії «Укррічфлот» було повідомлено про проведення планового заходу контролю з додержання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами у період з 05.12.2016 по 09.12.2016.

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань наявна інформація стосовно того, що стан ДП «Миколаївський річковий порт» Акціонерної судноплавної компанії «Укррічфлот» є припинений.

 У зв’язку з вищевикладеним та на підставі пункту 3 частини 2 статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» даний факт є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії ДП «Миколаївський річковий порт» Акціонерної судноплавної компанії «Укррічфлот» на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

У зв’язку із зазначеним Мінприроди прийнято рішення від 15.12.2016  № 514 про анулювання ліцензії.

 

 

Back to top