Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
ТОВ «Укр Еко Груп»

ТОВ «Укр Еко Груп»

Ідентифікаційний код (номер) 38487970;

Юридична адреса: 08300, Київська область, м. Бориспіль, вул. Ботанічна 1/5, заявлене місце провадження господарської діяльності: Київська область,
с. Нижня Дубечня, Урочище Кружки-1).

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання) від 12.07.2013.

В порушення вимог частини 1 пункту 12 Ліцензійних умов в складському приміщенні відсутня припливно-витяжна вентиляція.

В порушення вимог частини 1 пункту 16 Ліцензійних умов відсутній  автономний зливовідвід.

В порушення вимог частини 5 пункту 16 Ліцензійних умов на території складського приміщення в неналежному стані зберігається велика кількість відпрацьованих люмінесцентних ламп.

В порушення вимог частини 8 пункту 16 Ліцензійних умов в складському приміщенні відсутня помаркована тара, відсіки та бункери для зберігання небезпечних відходів, натомість територія складського приміщення розділена перегородками з легкозаймистого  матеріалу ОСБ.

В порушення вимог частини 2 пункту 16 Ліцензійних умов відсутній зазначений у відомості матеріально-технічної бази навантажувач
Балканар ДВ 1661.

В порушення п. 13 Ліцензійних умов відсутня схема розташування місць (майданчиків) споруд, обладнання та устаткування для поводження з небезпечними відходами, відсутнє окреме приміщення для розміщення персоналу.

В порушення вимог частини 2 пункту 6 Ліцензійних умов підприємством не надано копії документів, що дають можливість ідентифікувати матеріально-технічну базу.

У зв’язку з виявленими порушеннями Мінприроди видано розпорядження від 31.10.2016 про усунення порушень Ліцензійних умов.

Back to top