Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
Оперативна інформація на полігоні ТПВ в селі Великі Грибовичі 21.06.2016
категорія: Uncategorised
Оперативна інформація  щодо наслідків  впливу на  стан навколишнього природного середовища пожежі на полігоні ТПВ  в селі Великі Грибовичі Львівської області станом на 21 червня 2016 року

 

На виконання доручення Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака від 17.06.2016 року № 33/1-д,  з метою належного інформування громадськості про наслідки впливу пожежі на стан навколишнього природного середовища у Жовківського району Львівської області на офіційному веб-порталі міністерства створена  рубрика, в якій щоденно буде оновлюватись інформація  щодо  перебігу та наслідків  впливу на стан   навколишнього природного середовища пожежі на полігоні ТПВ (Грибовецьке сміттєзвалище).

 

Інформація  Державної екологічної інспекції України станом на 21 червня 2016 року

Станом на 21.06.2016 року інспекторами  з охорони навколишнього природного середовища Львівської області продовжується проведення розпочатої 14.06.2016 року позапланової перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка» та здійснено обстеження полігону ТПВ (Грибовицьке сміттєзвалище) у с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області.

На місці зсуву проводяться пошукові роботи зниклого співробітника ЛКП «Збиранка», працює два екскаватори. Також Держекоінспекцією скеровано запит до прокуратури Львівської області  щодо залучення до перевірки ліцензованих  організацій для встановлення меж полігону та визначення площі твердих побутових відходів в с. Великі Грибовичі з метою визначення можливої завданої шкоди за засмічення та забруднення земель.

 

Оперативна інформація на полігоні ТПВ в селі Великі Грибовичі з 30.05.2016 до 21.06.2016

 

Back to top