Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_MONDAY, 22 YT_APRIL 2019

Навігаційна стежка

25 січня
Основна категорія: Новини

Новий рік для Мезинського НПП (Чернігівська обл.) почався зі знайомства з новим для даної території видом. На Десні в 150 м вище порому с. Деснянське (Свердловка) на промоїні відмічено одного самця турпана.

Читати далі
08 серпня
Основна категорія: Новини

З 25 липня 2016 року на території Мезинського національного природного парку (Чернігівська обл.) продовжила роботу археологічна експедиція Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка (керівник експедиції – кандидат історичних наук, доцент Черненко Олена Євгеніївна).  Роботи археологічної експедиції, як і в минулому сезоні, спрямовані на дослідження городища Свердловське-1.

Читати далі
26 липня
Основна категорія: Новини

Станом на 25 липня за даними інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції України у Чернігівській області у пробах вод річки Остер (поблизу смт. Козелець та м. Остер) вміст розчиненого кисню фіксується на рівні 6-7 мг/дм3.

Читати далі
25 липня
Основна категорія: Новини

Шість днів науковці  та студенти кафедри екології та охорони природи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка перебували в  науковій експедиції в межах території  Мезинського НПП, який знаходиться в  Чернігівській  області.

Читати далі
15 липня
Основна категорія: Новини

Станом на 15.07.2016 за даними відділу інструментально-лабораторного контролю у відібраних пробах вод р. Остер поблизу смт. Козелець та м. Остер вміст розчиненого кисню фіксується на рівні 6-7 мгО2/дм3, що відповідає встановленим нормативам для водойм рибогосподарського призначення. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції України.

Читати далі
05 липня
Основна категорія: Новини

На р. Остер біля с. Гламазди Берлозівської сільської ради Козелецького району зафіксовані випадки масової загибелі риби. Спеціалістами Держекоінспекції у Чернігівській області були відібрані проби води для встановлення можливого забруднення її шкідливими хімічними або біологічними речовинами.

Читати далі
30 травня
Основна категорія: Новини

27 травня 2016 р. Мезинський національний природний парк (Чернігівська область) став приймаючою стороною учасників навчального тренінгу «Організаційні та правові засади діяльності регіональних ландшафтних парків у сучасних умовах». Виїзне заняття групи на базі Мезинського НПП передбачало огляд основних напрямів діяльності та ознайомлення із організацією природоохоронної роботи. Спілкування вийшло жвавим та змістовним.

Читати далі
Back to top