Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 22 YT_MAY 2019
08 жовтня
Стартує ХХІІ теріологічна школа-семінар в Національному природному парку "Подільські Товтри"
Основна категорія: Новини

5 жовтня в Національному природному парку "Подільські Товтри" розпочала свою роботу 22 теріологічна школа-семінар. Темою цьогорічної школи-семінару є "Здобування тварин на заповідних територіях".

На семінарі заплановано розгляд наступних питань: відлови тварин на заповідних територіях з вилученням та без вилучення, полювання та інші форми природокористування з вилученням тварин на заповідних територіях, статус чужорідних видів та питання їхньої присутності і чисельності та інші. 

Захід організовано спільними зусиллями НПП "Подільські Товтри, Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Українським теріологічним товариством НАН України.

Семінар об'єднав теріологів національних природних парків, наукових установ України та Білорусії. Радо та привітно зустріли гостей господарі. Плідної праці та успіху побажали проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Конет М.І. директор Національного природного парку "Подільські Товтри" Полудняк А.О. та декан природничого факультету Матвєєв М.Д.

Back to top