Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_MONDAY, 22 YT_APRIL 2019

Навігаційна стежка

13 травня
Основна категорія: Новини

В науково-екологічному центрі Національного природного парку «Подільські Товтри», що на Хмельниччині відбулось відкриття нової експозиційної зали «Палеонтологія. Геологія Подільських Товтр».

Читати далі
05 квітня
Основна категорія: Новини

На території Кам’янець-Подільського міського еколого-натуралістичного центру  працівниками  НПП «Подільські Товтри», що на  Хмельничинні для учнів  шкіл міста  було організовано загальношкільну лінійку, присвячену Дню зустрічі з птахами.

Читати далі
21 лютого
Основна категорія: Новини

Значна товща льоду та снігу спричиняють поступове зниження вмісту розчиненого у воді кисню до критичних норм (4 мг/дм3), що викликає явище задухи – масової загибелі водяних жителів.

Читати далі
01 червня
Основна категорія: Новини

25-27 травня 2016 року в м. Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) відбулась науково-практична конференція «Динаміка біологічного та ландшафтного різноманіття заповідних територій», присвячена 20-річчю з дня створення Національного природного парку «Подільські Товтри», яка зібрала науковців, природолюбів та природодослідників із різних куточків України.

Читати далі
05 травня
Основна категорія: Новини

«Посади дерево з думкою про мир!» – саме під таким гаслом юні мешканці м. Кам’янець-Подільський 19 квітня приєднались до Всесвітньої екологічної ініціативи «Дерева Миру».

Читати далі
29 квітня
Основна категорія: Новини

В рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» працівники Національного природного парку «Подільські Товтри» (Хмельницька обл.) спільно з громадськістю та волонтерами провели масштабне прибирання території парку.

Читати далі
20 квітня
Основна категорія: Новини

14 квітня 2016 року на природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету працювала VIII регіональна науково-практична конференція «Молоді дослідники – природі Поділля». Конференція організована та проведена працівниками НПП «Подільські Товтри» (Хмельницька область) спільно з викладачами природничого факультету КПНУ.

Читати далі
Back to top