Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_MONDAY, 22 YT_APRIL 2019

Навігаційна стежка

19 червня
Основна категорія: Новини

У червні 2017 року на території Національного природного парку «Олешківські піски», що  Херсонщині було зафіксовано рідкісне явище «Ранкова глорія».

Читати далі
19 червня
Основна категорія: Новини

17 червня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами.

Читати далі
24 травня
Основна категорія: Новини

Вже декілька років поспіль на Херсонщині відбувся Таврійський туристичний конгрес, в якому  беруть участь співробітники Національного природного парку «Олешківські піски».

Читати далі
29 березня
Основна категорія: Новини

У місті  Скадовськ   стартувала Всеукраїнська екологічна акція "Посади дерево миру". Акція проходила за ініціативи Національного природного парку "Джарилгацький" та Скадовського осередку Всеукраїнської екологічної ліги. До участі в акції долучилися Скадовське лісомисливське господарство, Екологічне бюро Української греко – католицької церкви, вихованці Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури, дитяча спілка екологічна варта Скадовської ЗОШ №2, представники громадської ради, КП "Очисні споруди".

Читати далі
07 лютого
Основна категорія: Новини

Співробітниками НПП «Джарилгацький» 30.01.2017р. за підтримки Українського товариства охорони птахів, був проведений облік орлана-білохвоста (Нaliaeetus albicilla)- представника Червоної книги України на території Парку та акваторії Джарилгацької затоки.

Читати далі
11 липня
Основна категорія: Новини
Державною екологічною інспекцією у Херсонській області з 28 червня по 04 липня 2016  року проконтрольовано дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів в частині вселення малька стерляді Державною установою «Виробничо-експерементальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод імені академіка С.Т. Артющика». Читати далі
09 червня
Основна категорія: Новини

Старшокласники Скадовської ЗОШ №2 відгукнулися на заклик працівників Національного природного парку «Джарилгацький» (Херсонська область) та взяли участь в акції до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Читати далі
Back to top