Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019
23 січня
Виставка "Чарівний світ боліт"
Основна категорія: Новини

22 січня відбулося відкриття виставки «Чарівний світ боліт»  в галереї «АВЕК» (м. Харків) організатором котрої виступає Національний природний парк «Слобожанський» (Харківська область).

Виставка складається з трьох частин. Перша експозиція присвячена флорі, фауні і пейзажам Національного природного парку «Слобожанський». Друга експозиція складається з фотографій водно-болотних птахів фотографа-натураліста, члена Національної спілки фотохудожників України, Сергія Рижкова (м. Кривий Ріг). Третя експозиція представлена ??картинами навколоводних мешканців в стилі Вудленд художника Василя Мушика (м. Харків).

У перший же день виставку відвідали студенти екологічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Науковий співробітник парку Брусенцова Н.А. провела екскурсію по виставковому залу і розповіла про особливості формування водно-болотних угідь та його мешканців. Також екскурсовод розповів про художній стиль «Вудленд», який здатний передати найтонші грані зв'язків живих істот з природою. Відвідувачі мали можливість побачити і доторкнутися до типових представників боліт парку - білі і зелені мохи.

По закінченню екскурсії для студентів в галереї АВЕК був показаний фільм на екологічну тематику «Зачаровані болота» (І. Бишнев).

Back to top