Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_MONDAY, 22 YT_APRIL 2019

Навігаційна стежка

06 січня
Основна категорія: Новини

В зв’язку із загостренням льодової ситуації в межах річки Дністер співробітники  національного природного парку Дністровський каньйон» відкрили пункт, де буде надаватись ветеринарна допомога водоплаваючим птахам, які залишились зимувати на вільних від льоду ділянках річки.

Читати далі
04 січня
Основна категорія: Новини

Працівники Національного природного парку закликають усіх долучитися до  підгодівлі лебедів-шипунів.

Близько 300 лебедів оселилися на річці Дністер, яка протікає територією Національного природного парку «Дністровський каньйон», що на Тернопільщині.

Читати далі
02 грудня
Основна категорія: Новини

За період реалізації Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки у Тернопільській області до складу природно-заповідного фонду віднесено 100 територій та об’єктів місцевого та загальнодержавного значення загальною площею 18 550,9 тис.гектарів.

Читати далі
05 серпня
Основна категорія: Новини

28.07.2015 р. з офіційним візитом національний природний парк «Дністровський каньйон» (Тернопільська область)  відвідали директор Департаменту екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації Орест Сінгалевич,  перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак та голова Заліщицької районної державної адміністрації Борис Шипітка.

Читати далі
30 липня
Основна категорія: Новини

26 липня на території  національного природного парку «Кременецькі гори» (Тернопільська область), відбулося урочисте відкриття першого офіційного парадрому в Україні під назвою «Соколина гора».

Читати далі
24 липня
Основна категорія: Новини

Цього року, 26 липня у національному природному парку «Кременецькі гори» (Тернопільська область), за підтримки Асоціації Парапланеристів України, Кременецької районної державної адміністрації, Кременецької районної ради, планується урочисте відкриття першого офіційного парадрому в Україні під назвою «Соколина гора».

Читати далі
10 червня
Основна категорія: Новини

У природному заповіднику «Медобори» (Тернопільська область) 18-20 травня 2015 року відбувся науково-практичний семінар «Збереження та відтворення природних екосистем в природних заповідниках та заповідних зонах установ природно-заповідного фонду».

Читати далі
Back to top