Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019

Навігаційна стежка

30 травня
Основна категорія: Новини

Минулого тижня в Полтавській області  відбулася ХІІ Всеукраїнська екологічна науково-практична конференція «Пирятинські екологічні читання», організатором якої став національний природний парк «Пирятинський».

Читати далі
10 травня
Основна категорія: Новини

З метою підвищення екологічної освіти населення Полтавщини в національному природному парку «Нижньосульський» відкрито еколого-пізнавальну стежку «Онішківська». Стежка проходитиме вздовж урочища Романчик через  село Онішки Оржицький району.

Читати далі
12 квітня
Основна категорія: Новини

Під час проведення нерестової кампанії, за період з 01 квітня по 10 квітня  2017 року, відділом служби державної охорони Національного природного парку «Нижньосульський», проводилась посилена природоохоронна робота (на території Полтавської та Черкаської областей).

Читати далі
23 лютого
Основна категорія: Новини

Протягом тижня  працівники  служби державної охорони  НПП «Нижньосульський» спільно з рибалками-любителями, громадськими активістами за підтримки Оржицької райради та райдержадміністрації проводили природоохоронні заходи з  попередження явищ задухи, які можуть призвести до загибелі водних живих ресурсів.

Читати далі
20 грудня
Основна категорія: Новини

У національному природному парку «Пирятинський» (Полтавська область) тривають еколого-просвітні заходи для населення. Зокрема, фахівці з екологічної освіти проводять  уроки   для учнів 4 і 6 класів місцевих шкіл, а також літніх відвідувачів «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування на тему «Збережіть красу нашої землі». У ці дні лекції присвячені використанню штучних дерев, виготовлення новорічних букетів, віночків, композицій, а також вирощуванню живої ялинки у вазоні.

Читати далі
15 липня
Основна категорія: Новини

З 1 по 6 липня 2016 року Національний природний парк «Пирятинський» (Полтавська область) відкрив двері літньої екологічної школи «Юні дослідники». Цього року виїзну екологічну школу було організовано на території Кейбалівського природоохоронного науково-дослідного відділення (поблизу с. Усівка).

Читати далі
08 липня
Основна категорія: Новини

Державна екологічна інспекція у Полтавській області отримала інформацію про значне підвищення рівня води у р. Сула (м. Лубни) та фіксації факту зміни кольору води і наявності дохлої риби.

Читати далі
Back to top