Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_MONDAY, 22 YT_APRIL 2019

Навігаційна стежка

27 грудня
Основна категорія: Новини

В Національному природному парку «Бузький Гард», що на Миколаївщині учнів Первомайської загальноосвітньої школи № 12,  вчили майструвати годівнички для птахів  залучили   та розповідали  як допомогти  пернатим пережити морози.

Читати далі
26 серпня
Основна категорія: Новини

На кордоні Херсонської та Миколаївської областей на в'їзді до природних екосистем Білобережжя 23 серпня було відкрито контрольно-пропускний освітньо-інформаційний пункт.

Читати далі
22 червня
Основна категорія: Новини

Інспектори Державної екологічної інспекції у Миколаївській області сьогодні зранку для оцінки ситуації та недопущення негативних наслідків займання оперативно виїхали на місце пожежі, яка сталася на несанкціонованому сміттєзвалищі на території Інгульського району м.Миколаєва.

Читати далі
13 червня
Основна категорія: Новини

У Національному природному парку «Бузький Гард» поблизу селища Мигія Первомайського району Миколаївської області розпочав роботу оглядовий майданчик «Радонове озеро».

Читати далі
24 травня
Основна категорія: Новини

В суботу, 21 травня 2016 року в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» (м. Миколаїв, вул. Набережна, 29) до Міжнародного дня біологічного різноманіття відбулось багатолюдне урочисте відкриття персональної фотовиставки Дениса Кривого «Краса Бузького Гарду».

Читати далі
23 травня
Основна категорія: Новини

20 травня 2016 року у Будинку культури с. Трикрати, Вознесенського району, Миколаївської області, відбувся круглий стіл до Дня Південного Бугу «Річка Південний Буг – проблеми та шляхи удосконалення управління водними ресурсами».

Читати далі
23 травня
Основна категорія: Новини

19 травня 2016 року фахівці національного природного парку «Бузький Гард» провели еколого-освітній захід «Міжнародний день біологічного різноманіття» для учнів молодших класів Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (Арбузинський район, Миколаївська область). Під час заходу дітей ознайомили з метою, цілями та історією запровадження свята. Для ознайомлення з біологічним різноманіттям НПП «Бузький Гард» учням продемонстрували пізнавальний відеофільм «Південний Буг» та презентацію «Червонокнижні види флори та фауни «НПП «Бузький Гард»».

Читати далі
Back to top