Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019

Навігаційна стежка

12 червня
Основна категорія: Новини

8 червня 2017 року в м. Косові на Івано-Франківщині відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 15-й річниці НПП «Гуцульщина»: «Природоохоронні, історико-культурні та екоосвітні аспекти збалансованого розвитку Українських Карпат.

Читати далі
05 квітня
Основна категорія: Новини

1-го квітня 2017 року працівники  Національного природного парку «Гуцульщина», разом з міською владою, школярами та  жителями міста  висадили липову Алею миру біля Косівської загальноосвітньої школи №2.

Читати далі
24 лютого
Основна категорія: Новини

Співробітники   НПП “Гуцульщина” на базі  Косівського районного центру дитячої творчості проводили районний конкурс-виставку “Зимуючі птахи”.

Читати далі
20 лютого
Основна категорія: Новини

В Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку відбувся регіональний тренінг під назвою «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні». Захід став прототипом шведського і має на меті об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін для створення безпечного середовища проживання для дітей.

Читати далі
13 травня
Основна категорія: Новини

В рамках підготовки до величного свята – Великодня, відбулася чергова зустріч любителів природи екотуристичного клубу «Бібліовояж» в Центральній районній дитячій бібліотеці.

Читати далі
29 квітня
Основна категорія: Новини

По-особливому відзначити День Землі вирішили і у Національному природному парку «Гуцульщина» (Івано-Франківська обл.). Відбувся І районний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Земля – наш спільний дім», започаткований НПП «Гуцульщина», сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Косівським районним та Яблунівським центрами дитячої творчості.

Читати далі
20 квітня
Основна категорія: Новини

В рамках місячника довкілля, групою працівників Яворівського національного природного парку на еколого-пізнавальній «Стежці Івана Франка», завершено основні підготовчі роботи до весняно-літнього періоду.

Читати далі
Back to top