Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019

Навігаційна стежка

20 лютого
Основна категорія: Новини

Співробітники природного заповіднику «Древлянський», що на Житомирщині спільно із представниками екологічних служб та працівників поліції проводяться регулярні рейдові перевірки. Разом вони патрулюють територію заповідника, оберігаючи від браконьєрів та порушників, які завдають шкоду місцевій флорі та фауні. За словами представників заповідника, такі спільні рейди ефективніші у боротьбі із браконьєрами, які  полюють на козуль, лосів, кабанів, куниць, бобрів, водоплавних птахів та інших тварини.

Читати далі
08 серпня
Основна категорія: Новини

Протягом літа працівники природного заповідника «Древлянський» (Житомирська обл.) проводили мандрівки еко-маршрутом «Стежина до лісу» для малечі Народицького дитячого дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Читати далі
14 червня
Основна категорія: Новини

У природному заповіднику «Древлянський» (Житомирська область) знищили 171 шт. риболовних сіток приблизною протяжністю 5165 м та інше риболовне знаряддя, вилучене у браконьєрів під час проведення рибоохоронних рейдів працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду. Про це повідомили у прес-службі природного заповідника.

Читати далі
29 квітня
Основна категорія: Новини

100 тисяч сосен та беріз ростимуть у Базарському лісництві ДП «Народицький спец лісгосп» (Житомирська обл.) завдяки Фонду Івa Роше. Частину сіянців висадили особисто працівники компанії «Ів Роше України» та Інституту агроекології і природокористування разом з лісівниками котрі вже завершуватимуть садіння. Всі сіянці, а також робота з підготовки грунту, процес посадки та догляд за насадженнями впродовж року оплачені Фондом Іва Роше.

Читати далі
29 квітня
Основна категорія: Новини

26 квітня 2016 року виповнилось 30 років з дня найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності – аварії на Чорнобильській АЕС.

Читати далі
22 квітня
Основна категорія: Новини

Минулого тижня до природного заповідника «Древлянський» (Житомирська обл.) завітали науковці з університетів з якими укладені угоди про співпрацю та членів науково-технічної ради:

Читати далі
20 квітня
Основна категорія: Новини

Не так давно до нашого краю з робочим візитом завітала делегація з братньої Білорусі. У ході зустрічі було обговорено актуальні проблеми, що хвилюють обидві сторони ? проблеми забруднення навколишнього середовища та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Читати далі
Back to top