Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019

Навігаційна стежка

11 грудня
Основна категорія: Новини

Птахи – перші помічники людини у боротьби проти шкідливих комах і гризунів.

Читати далі
23 червня
Основна категорія: Новини

На виконання наказу Голови Держекоінспекції України, наприкінці травня було проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Агропідприємство «Дзержинець» у с. Українка Криничанського району Дніпропетровської області, яке за видом діяльності займається розведенням свиней.

Читати далі
10 квітня
Основна категорія: Новини

Роботу каналу розпочато відповідно до Регламенту промивки русла та екологічного оздоровлення р. Інгулець, поліпшення якості води в Карачунівському водосховищі та на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи у 2014 році, який розроблено на виконання п.2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 № 893-р «Про скидання надлишків зворотних вод у р. Інгулець».

Читати далі
15 квітня
Основна категорія: Новини

Одним із позитивних результатів наполегливої співпраці органів державної влади та науковців Дніпропетровщини є розширення територій природно-заповідного фонду. За 2011-2012 роки динаміка збільшення заповідних територій склала понад 70%.

Читати далі
13 квітня
Основна категорія: Новини

За даними  Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області 11 квітня 2013 року на території колишньої овочевої бази «Горизонт» по вул. Героїв Сталінграду в м. Дніпропетровськ відбувся витік аміаку в закритому приміщені.

Читати далі
02 квітня
Основна категорія: Новини

Відповідно до Угоди про спільну реалізацію демонстраційного проекту „Розробка міської комплексної Програми з екологічної безпеки та оздоровлення м. Нікополя на 2014-2017 роки та її інформаційно-промоційний супровід” ГО „Нікопольська Агенція регіонального розвитку” спільно з Нікопольською міською радою розпочато впровадження Проекту, який має на меті покращення та стабілізацію екологічної ситуації в м. Нікополь шляхом розробки та реалізації міської комплексної Програми з екологічної безпеки та оздоровлення міста на основі проведення комплексної оцінки стану навколишнього середовища з використанням світових стандартів і норм з питань екологічної безпеки та інформаційно-просвітницького супроводу Проекту.

Читати далі
15 березня
Основна категорія: Новини

Днями в місті Кривому Розі відбулась значна подія, пов’язана із розглядом найважливіших екологічних проблем Дніпропетровського регіону та пошуку шляхів їх вирішення – виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Читати далі
Back to top