Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019
07 липня
Спеціально до Дня працівників природно-заповідної справи Мінприроди запустили новий логотип
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Від сьогодні Міністерство екології та природних ресурсів  матиме  новий логотип.  

За словами Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, новий логотип повинен символічно відображати зміни у підходах до охорони та збереження довкілля.

"Завершення ребредингу та офіційна презентація нового знаку не випадково відбувається 7 липня -  у День професійного свята працівників природно-заповідної справи. Хотілося б, щоб новий логотип став символом позитивних змін у ставленні до природи.  Щоб його впізнавало якомога більше українців і до кожного прийшло усвідомлення, що екологічні проблеми – це не лише збереження флори і фауни, але й багато інших питань екологічної безпеки, від яких залежить наше здоров’я, а подекуди і  життя.  Цим символом ми починаємо змінювати не тільки зміст природоохоронних реформ, а й форму", – сказав Остап Семерак.

Він також повідомив, що новий логотип буде використовуватися як офіційний  логотип на всіх документах, офіційних ресурсах Мінприроди та роздаткових матеріалах.

«Ми обрали свого часу за взірець модель розвитку країн ЄС. Це означає, що ми також підтвердили переорієнтування політики  та економіки на зелену економіку. Бо ж збереження довкілля входить у трійку національних пріоритетів кожної із країн ЄС», - нагадав Остап Семерак.

 

Back to top