Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019
07 липня
Прем’єр-міністр України Володимира Гройсмана привітав працівників природно-заповідної справи
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

 

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівника природно-заповідної справи України!

Україна кожного десятиліття змінюється і саме для збереження природних комплексів у недоторканому стані створено природоохоронні території. Наша країна має чим пишатися перед усім світом. На території України розташовані чотири біосферних заповідники – Асканія-Нова, Карпатський, Чорноморський, Дунайський, 17 природних заповідників, 40 національних природних парків, 2632 заказники, понад 3020 пам’яток природи, а також ряд регіональних ландшафтних парків, заповітних урочищ, ботанічних і дендрологічних парків. Вони відіграють особливу роль у збереженні рідкісних видів фауни.

Переконаний, що на сьогодні держава повинна максимально розширювати території з природо-охоронним статусом, посилювати правову відповідальність за злочинні дії, скоєні проти ландшафтів, біотипів і навколишнього природного середовища в цілому.

Шляхетна праця працівників природно-охоронної справи дає можливість кожному з нас бачити мальовничі куточки країни такими, якими вони були не одне століття раніше. Завдяки Вашій праці і досвіду підвищується рівень екологічної культури наших громадян і забезпечується дбайливе ставлення до природи рідної країни.

Бажаю всім працівникам природно-заповідної справи міцного здоров’я, добробуту, всіх благ у шляхетній справі збереження унікального навколишнього природного середовища нашої країни!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

Back to top