Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 21 YT_AUGUST 2019
28 червня
Остап Семерак вручив дипломи випускникам-екологам Києво-Могилянської Академії
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Сьогодні, 28 червня 2017 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак відвідав Національний  університет «Києво-Могилянська академія», де вручив випускникам факультету природничих наук дипломи.

«Сьогодні з особливими відчуттями вручив дипломи тепер уже моїм колегам-екологам. Насправді - це хороша інтелектуальна інвестиція в майбутнє і раціональний підхід до вибору професії. Професія еколога  затребувана в нашій крані. Тільки Києво-Могилянська Академія цьогоріч підтвердила фах і видала дипломи 55 майбутнім екологам. Це лише один вищий навчальний заклад України», - сказав Остап Семерак.

Міністр підкреслив, що світова економіка зараз стоїть на порозі глобальних трансформацій.

«Сталий розвиток - це не просто модне словосполучення, а нова формула розвитку світової економіки. Це осмислення минулих
помилок технічної цивілізації. Вже зараз світові гіганти - виробники різноманітних гаджетів, автомобілів, літаків - вводять у свої штати фахівців- екологів і у своій діяльності враховують екологічну складову. Очевидно, у світі є розуміння, що без врахування нових тенденцій конкурувати на світовому ринку надалі буде все складніше. Очевидно, що Україна теж до цього прийде», - сказав Міністр.

Остап Семерак підкреслив, що наша країна змінюєтеся і реформується і разом з нею відбувається період ментальних змін в свідомості по відношенню до довкілля.

«Останні соціологічні дослідження проведенні в Україні показали, що питання збереження довкілля в українців на третьому місті після безпеки і добробуту. Це гарний сигнал», - сказав Міністр.

Остап Семерак також закликав випускників шкіл вступати на екологічні факультети  та поповнювати ряди захисників навколишнього природного середовища в Україні.

Back to top