Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019
23 червня
Привітання з нагоди Дня державної служби України
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Шановні колеги, Державні службовці!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! Саме на державних службовців покладається основна відповідальність у справі розвитку України, виконанні функцій держави. Головне завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України.

Завдяки Вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій! У державному управлінні на високому рівні налагоджена організованість, компетентність і професіоналізм. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому.

Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

Бажаю Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі!

 

З повагою

Державний секретар

Міністерства екології та

природних ресурсів України                                                                                                      Г.В. Дмитренко

                                                             

 

 

 

 

Back to top