Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019
14 червня
Остап Семерак: «Є відрегульована законом процедура щодо оголошення певної території зоною екологічного лиха»
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Комісія з надзвичайних ситуацій при Львівській міськраді ухвалила рішення звернутися до Кабінету Міністрів та РНБО щодо оголошення м.Львова зоною екологічного лиха. Водночас як зазначив в ефірі «5 каналу» Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, існує чітка процедура направлення подібних звернень на розгляд Кабінету Міністрів.

«Міська влада Львова зараз порушує питання про оголошення Львова зоною екологічного лиха. Є  процедура, відрегульована законом і підзаконними актами, як це оголошується і які матиме правові наслідки», - пояснив Остап Семерак, зазначивши, що у разі ухвалення Урядом відповідного рішення,  заходи щодо ліквідації наслідків ситуації у Львові мають фінансуватися за рахунок державного бюджету.

Водночас він нагадав, що ситуація зі сміттям у Львові виникла у результаті пожежі на Грибовецькому сміттєзвалищі.

«Тобто до Уряду мало надійти  звернення обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка працює з перших днів аварії на Грибовецькому сміттєзвалищі. Ця комісія повинна звернутися до Кабінету Міністрів і надати відповідні експертні висновки. Мені невідома інформація, що уряд отримав таке звернення. Як тільки отримаємо, більше ніж переконаний, що будемо розглядати, - резюмував Остап Семерак.

Back to top