Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019
05 червня
Остап Семерак: привітання з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовиша
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Сьогодні, 5 червня, у всьому світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Користуючись нагодою, хотів би подякувати всім, хто докладає зусиль для збереження навколишнього природного середовища в Україні.

Насправді Ви є прикладом для наслідування і робите безцінний внесок для становлення та збереження нашої спільної Батьківщини. Бо ж Україна не обмежується окресленими на мапі кордонами і системою географічних координат. Україна - це також безкраї простори, унікальні ландшафти, високі гори, полонини, стрімкі річки, струмки та прозорі озера.

 Україна - земля, багата на унікальну флору та фауну і наш  святий обов'язок зберегти ці Божі дарунки для нащадків, щоб бути гідними їхньої уваги та шани до нашого непростого часу.

Насправді зараз ми переживаємо  період світоглядного становлення і нагально потребуємо змін у всіх сферах життя. Питання довкілля не є винятком. Час усвідомити: або ми будемо рахуватися з природою, або вона зрештою перестане рахуватися з нами. У світі по-різному відзначають День охорони навколишнього середовища. Є безліч можливостей продемонструвати сьогодні свою прихильність до природи і усвідомлення важливості збереження середовища, в якому ми живемо! Кожен повинен особисто визначити такий крок для себе. Нехай це буде відмова від поїздки транспортом на користь велосипеда чи висаджені нові рослини, чи прибране на галявині або на власному подвір'ї сміття.

Я переконаний і точно знаю, що зробити довкілля чистішим можна тільки гуртом і наше спільне екологічно чисте майбутнє залежить тільки від нас самих та злагодженості наших дій!

 

Зробімо Україну чистішою! 

 

З повагою,

Міністр екологіі та природних ресурсів України

Остап Семерак

Back to top