Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019
02 червня
Заступники Голови ДАЗВ приступили до виконання посадових обов’язків
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Відповідно до Наказу від 1 червня ц.р. за № 37-ОС Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) Віталія Петрука було призначено першого заступника Голови Насвіта Олега Іліодоровича, та Наказом від 1 червня ц.р. за № 38-ОС - заступника Голови Фещенка Володимира Петровича.

Довідково:

Насвіт О.І. майже 40 років займався питаннями радіоекологічного моніторингу, радіологічного захисту, управління проектами в галузі протирадіаційного захисту, радіоекології, культури безпеки та реабілітації забруднених внаслідок аварії на ЧАЕС територій. Він розпочав трудову діяльність у 1977 в Інституті гідробіології Академії наук України (тепер Національної академії наук України), де займався радіоекологічними дослідженнями прісноводних екосистем, зокрема і водойми-охолоджувача Чорнобильської АЕС. Свою першу експедицію з відбору проб на водоймі-охолоджувачі ЧАЕС здійснив восени 1977 р., відразу після оголошення про пуск станції. Пізніше працював у Держкомчорнобилі, Мінчорнобилі, МНС України, НАН України, Інституті проблем національної безпеки РНБО України, Апараті РНБО України, з 2011-2017 рр. – Національному інституті стратегічних досліджень на посаді старшого наукового співробітника.

Фещенко В. П. розпочав трудову діяльність більше 22 років тому. У 1995 році у відділі по роботі з представництвом Фонду департаменту управління державним фондом приватизації Фонду державного майна України. Потім, працював в Управлінні експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України, секторі з питань Чорнобильської АЕС Управління експертизи та аналізу розвитку техногенної, екологічної, ядерної безпеки та природокористування Секретаріату КМУ, Управлінні експертизи у сфері безпеки і оборони Департаменту фахової експертизи Секретаріату КМУ. З 2015, до призначення заступником Голови ДАЗВ, обіймав посаду заступника начальника Управління з питань безпеки життєдіяльності та охорони навколишнього природного середовища, завідуючий відділом з питань безпеки життєдіяльності‚ ядерної та радіаційної безпеки цього Управління Департаменту з питань безпеки життєдіяльності‚ охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Back to top