Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 19 YT_MARCH 2019
Наказ від 20.10.2014 № 328 «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України»

 

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

  20.10.2014                        Київ                               № 328

 

 

Про затвердження складу
Громадської ради при Міністерстві екології
та природних ресурсів України

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з метою забезпечення відкритості діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України, врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики в галузі охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протокол Установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України від 19.09.2014

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити кількісний склад Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України у кількості 45 інститутів громадського суспільства, згідно з додатком.

2. Покласти на Департамент організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра (Бабенко С.О) обов’язки з організаційного забезпечення діяльності Громадської ради.

3.Адміністративно-господарському управлінню (Бартащук О.І.) забезпечити Громадську раду матеріально-технічно, та приміщенням.

4. Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра (Бабенко С.О) розмістити на веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України відомості про склад громадської ради та протокол Установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України від 19.09.2014 а також у подальшому розміщувати інформаційні матеріали щодо діяльності громадської ради.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра – керівник апарату                                                                   О.Г. Настасенко

 

Back to top