Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 22 YT_MAY 2019
Мінприроди відмовило Інституту клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ у видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus)
Основна категорія: Діяльність

Відповідно до пункту 13 Порядку видачі дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованих організмів у відкритій системі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. № 308 Мінприроди відмовило Інституту клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ у видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus) на підставі подання необхідних для отримання зазначеного дозволу документів у неповному обсязі. Зокрема, у документах, наданих Інститутом для отримання дозволу відсутні всі документи, передбачені додатком 2 (Клопотання про видачу дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованого організму у відкритій системі) до Порядку видачі дозволу на проведення державної апробації (випробування) генетично модифікованих організмів у відкритій системі, у т. ч. висновок про оцінку ризику для навколишнього природного середовища, проведену з врахуванням вимог, зазначених у додатку 2 до вищезазначеного клопотання.

Копії документів наданих Інститутом клітинної біології і генетичної інженерії НАНУ для видачі дозволу на проведення державної апробації у відкритій системі генетично модифікованого ярого ріпаку (Brassica napus)

(завантажити в форматі Adobe (pdf))

Back to top