Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 22 YT_MAY 2019
Інформація до відома власників небезпечних відходів, що мають у своєму складі філії та інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи
Основна категорія: Діяльність

Результати аналізу заяв на видачу дозволів на розміщення небезпечних відходів на 2013 рік, що надходять до Мінприроди, свідчать про збільшення обсягів надходжень заяв від філій та інших відокремлених підрозділів, що не мають статусу юридичних осіб.

З метою підвищення ефективності роботи Мінприроди щодо видачі документів у сфері поводження з небезпечними відходами повідомляємо.

Відповідно до п. 12 Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1218 (із змінами) та з врахуванням абз. 2 п. 2 вказаного Порядку суб’єкти права власності на відходи подають до Мінприроди заяви на одержання дозволу на розміщення небезпечних відходів у наступному році.

Разом з тим, згідно із ст. 2 та ст. 318 Цивільного Кодексу України суб’єктами права власності є Український народ та інші учасники цивільних відносин: фізичні та юридичні особи, держава Україна, Автономна Республіка Крим, територіальні громади, іноземні держави та інші суб'єкти публічного права.

Зважаючи на викладене, рекомендуємо надавати до Мінприроди документи, що підтверджують статус юридичної особи організації-заявника (копію свідоцтва державної реєстрації юридичної особи, виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, копію відповідного розділу статуту, тощо).

У разі відсутності вищезазначених підтверджувальних документів пропонуємо врахувати обсяги відходів, що утворюються вищезазначеними відокремленими підрозділами, при складанні проекту ліміту на утворення та розміщення небезпечних відходів юридичної особи, до складу якої входять такі підрозділи.

При цьому, рекомендуємо власникам відходів, які за своєю структурою відповідно до статутних документів містять філії та інші підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, розробляти ліміти на утворення та розміщення небезпечних відходів із зазначенням показників по вказаним підрозділам та підсумкових показників по видам відходів за формою, що додається.

Додаток до інформації (завантажити в форматі Microsoft Word (docx))

Back to top