Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019

Навігаційна стежка

У заході взяли участь національні координатори Оргуської конвенції, представники національних урядів, керівники Оргуських центрів, члени неурядових організацій з 20 країн, Секретаріат Оргуської конвенції, Європейський омбудсмен, спеціальний доповідач ООН з прав людини, міжнародні організації та експерти.

16-17 грудня 2013 р. в м. Женева (Швейцарія) відбулось 2-ге засідання Цільової Робочої групи з питань доступу до інформації, участь у роботі якого взяла директор Інформаційно-просвітницького Оргуського центру ДЕА

13-14 листопада 2013 року відбувся національний семінар «Реалізація пріоритетних потоків даних за проектом ENPI-SEIS», організаторами якого стали Міністерство екології та природних ресурсів України, Європейська Агенція з навколишнього середовища, Інформаційно-просвітницький Орхуський центр.

3-5 липня 2013 року у м. Відні під егідою ОБСЄ пройшли щорічні збори: «Орхуські центри: Десятиріччя партнерства у реалізації Орхуської конвенції». У заході, організованому Управлінням Координатора діяльності ОБСЄ у галузі економіки і навколишнього середовища, взяли участь національні координатори Орхуської конвенції, представники національних урядів, керівники Орхуських центрів, члени неурядових організацій з 15 країн, співробітники польових місій ОБСЄ, Секретаріат Орхуської конвенции, міжнародні організації та експерти.

Back to top