Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019

Навігаційна стежка

19 листопада 2014 року Державна служба статистики України за сприяння Інформаційно-просвітницького Орхуського центру ДЕА провела робочу зустріч для розгляду та обговорення питань інвентаризації забруднюючих речовин та парникових газів в Україні.

6 листопада 2014 року за ініціативи МБО «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) і сприяння Інформаційно-просвітницького Оргуського центру ДЕА, ГО «ЕкоПраво – Київ» та ПРООН в Україні відбувся круглий стіл “Стратегічний судовий процес: його роль та місце в захисті екологічних прав та довкілля в новій Україні».

23 жовтня 2014 рокуМіжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі провела круглий стіл в рамках проекту «Активізація дій екологічних інститутів громадянського суспільства з метою лобіювання вдосконалення водного законодавства України на основі стандартів Водної рамкової директиви ЄС».

15 липня 2014 року в Києві в Орхуському Інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології і природних ресурсів відбулася зустріч  Робочої групи «Довкілля, зміна клімату та енергетична безпека» Національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства,  організоване ВЕГО «МАМА-86» (координатор Робочої групи - виконавчий директор ВЕГО «МАМА-86» Зоряна Міщук),

31 липня 2014 р.  за сприяння  Інформаційно-просвітницького Орхуськуго центру відбулось засідання КР проекту ЄС «Захист довкілля міжнародних річкових басейнів.

26 червня 2014 року Інформаційно-просвітницький Орхуський центр Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління у співпраці з відділом взаємодії зі ЗМІ та консультацій з громадськістю Мінприроди України за сприяння Проекту технічної допомоги ЄС «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України з реалізації програми секторальної бюджетної підтримки» проводив семінар на тему: «Взаємодія органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства у реалізації положень Орхуської конвенції».

Відбулась 23 червня 2014 р. за сприяння Інформаційно-просвітницького Орхуського центру, у якій взяли участь  представник Антарктичного Океанічного Альянсу  кандидат  біологічних наук –  Григорій Аркадійович Цидулко, доктор біологічних наук, професор Ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управляння (ДЕА) – Олександр Іванович  Бондар, аналітик економічного відділу Посольства США в Україні – Джефф Страка  (Jeff Straka), доктор фізико-математичних наук, директор Навчального-наукового інституту екологічного моніторингу та інноваційних технологій  ДЕА -  Володимир Миколайович Ващенко, кандидат педагогічних наук, директор Інфомаційно-просвітницького Орхуського центру – Сєрова Галина Володимирівна. Модератором  прес-конференції був,  екс-міністр екології  та природних ресурсів, консультант АОА  - Сергій Іванович Курикін.

Розгляд результатів громадського контролю режиму Карпатського біосферного заповідника ПНДВ «Долина нарцисів» та природного заповідника «Єланецький степ» відбулось 12 червня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі.

11 червня 2014 р. за сприяння Інформаційно-просвітницького Орхуського центру ДЕА відбулась робоча зустріч за участі представників комісії Громадської Ради Мінприроди України, Державної служби статистики України, структурних підрозділів Мінприроди України, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, громадських організацій.

Організаторами заходи виступили: Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Інформаційно-просвітницький Орхуський центр.

відбувся 19 березня 2014 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі при Мінприроди. На форумі екологи та працівники Мінприроди обговорили майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди.

в приміщенні Інформаційно-просвітницького Орхуського центру, Міністерства екології та природних ресурсів України відбулася прес-конференція присвячена підсумку проведення регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості.

в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі Мінприроди України відбулось відкрите засідання Комісії громадської ради при Мінприроди України з питань екологічної безпеки, природокористування та екологізації економіки з розгляду питання щодо організаційного забезпечення впровадження Орхуської та ЕСПОО Конвенцій.

в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі Мінприроди України відбулося відкрите засідання комісій Громадської ради при Мінприроди України:

За ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України та за підтримки інформаційно-просвітницького Орхуського центру 6 лютого 2014 року відбулася розширена нарада координаторів проекту Київської області «Зробимо Україну чистою – 2014».

Сьогодні для України настав час для глибоких системних зрушень, які відповідають очікуванню українського суспільства щодо реалізації державної політики у сфері охорони довкілля України.

В рамках проекту «Активізація дій екологічних інститутів громадянського суспільства з метою лобіювання вдосконалення водного законодавства України на основі стандартів Водної рамкової директиви ЄС»

22 листопада 2013 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському  центрі відбулось обговорення у форматі круглого столу проекту
ДБН А.2.2-1:201Х «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні будинків і споруд», розробленого ДП «Український державний головний науково-дослідний інститут інженерно-технічних і екологічних вишукувань (УкрНДІІНТВ)» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  30 червня 2010 р. № 543 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження, затвердження, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність»

13-14 листопада 2013 року відбувся національний семінар «Реалізація пріоритетних потоків даних за проектом ENPI-SEIS», організаторами якого стали Міністерство екології та природних ресурсів України, Європейська Агенція з навколишнього середовища, Інформаційно-просвітницький Орхуський центр.

На конференції, проведеної з ініціативи Міністерства екології і природних ресурсів та Радіобіологічного товариства України, було розглянуто основні підсумки досліджень медико-біологічних і радіоекологічних наслідків Чорнобильської катастрофи. У конференції взяли участь більше ста вчених з України, Росії, Білорусії та Польщі.

У рамках проведення 10-го ювілейного Міжнародного форуму «Довкілля для України» за сприяння проекту технічної допомоги ЄС “Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів у впровадженні секторальної бюджетної підтримки” відбулось засідання круглого столу  «Впровадження Орхуської Конвенції в Україні: сучасний стан та перспективи», ініційованого Орхуським інформаційно-просвітницьким центром ДЕА Мінприроди України.

Back to top