Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019

Навігаційна стежка

17 грудня 2014 року Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України в рамках компоненти «Сприяння зміни суспільного споживання за рахунок практики сталих державних закупівель (СДЗ)» програми "Екологізація економік Східного партнерства Європейського Союзу (EaP GREEN)" відбувся міжнародний семінар "Національна політика та план дій з питань впровадження сталих державних закупівель (СДЗ)».

3 грудня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України Українська асоціація зоопарків та акваріумів за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України провела конференцію за участі директорів та співробітників провідних зоопарків України.

27 листопада 2014 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відповідно до рішень ухвалених 06 листопада 2014 року відбулось засідання Громадської ради при Мінприроди України, на якому було створено Комітети:

10 жовтня 2014 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відбулась зустріч представників зоозахисних організацій України, організатором якої виступило Київське товариство захисту тварин. 

Робоча Група неурядових екологічних організацій України з питань зміни клімату 24 вересня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України провела круглий на тему: «Фіскальні методи регулювання викидів СО2 автотранспортом в Україні». Учасник заходу  представники центральних органів виконавчої влади, провідних наукових установ,

22 вересня 2014 року відбулась відкрита зустріч керівництва Мінприроди України з науковцями та природоохоронною громадськістю щодо проблем та шляхів вирішення питання створення на території Херсонської області національного природного парку «Нижньодніпровський», території якого за Проектом знаходяться в межах Бериславського, Білозерського, Голопристанського, Цюрупинського районів та Херсонської, Новокаховської міських рад.

19 вересня 2014 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відбулись установчі збори Громадської ради при Мінприроди України на якому обговорювалось питання нового складу Громадської ради.

2 вересня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України проводив Департамент дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики. 

відбулась 1 липня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України.

7 липня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України на вимогу громадських активістів, які пікетували Мінприроди України під гаслом «Іванківська ТЕС – радіаційний геноцид» відбулась зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Андрія Мохника та заступника  

провела Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) у співпраці з «ЕкоПраво-Київ», ГО «ЕкоПраво-Харків», ГО «Відродження» (Татарбунари) 27.06.2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України.

4 червня 2014 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відбулосьзасідання Науково-експертної ради з питань реєстрації пестицидів та агрохімікатів.

22 травня 2014 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відбулась зустріч з громадськістю на тему «Заповідна справа і природно-заповідний фонд України».

20 травня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відбулась зустріч представників інститутів громадянського суспільства, які підтримують будівництво малих ГЕС в Карпатському регіонів та їх опонентів із керівництвом Мінприроди України.  

20 травня 2014 року Департамент організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України організував зустріч Робочої групи.

19 травня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відбулось засідання Комісій Громадської ради при Мінприроди України з питань:

з питань нормативно – правового забезпечення природоохоронної діяльності та моніторингу природних ресурсів в умовах Євроінтеграції відбулося 16 травня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому  Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України.

7 травня 2014 р. в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України Управління міжнародної діяльності Мінприроди України провело робочу зустріч щодо забезпечення виконання вимог Конвенції Еспо в Україні.

29 квітня 2014 року в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України відбувся вступний семінар/тренінг: «Впровадження сталих державних закупок» за проектом ЄК «Екологізація економіки у Східному партнерстві» (EaP-GREEN).

17 грудня 2014 року Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі ДЕА Мінприроди України в рамках компоненти «Сприяння зміни суспільного споживання за рахунок практики сталих державних закупівель (СДЗ)» програми "Екологізація економік Східного партнерства Європейського Союзу (EaP GREEN )" відбувся міжнародний семінар "Національна політика та план дій з питань впровадження сталих державних закупівель (СДЗ)».

в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі відбувся інформаційно-просвітницький семінар для представників екологічних громадських організацій з питань моніторингу довкілля та управління природними ресурсами на тему: "Застосування сучасних геоінформаційних та аерокосмічних технологій для управління електоральною інформацією екологічними громадськими рухами".

в Інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі відбулась зустріч представників громадських організацій, які пікетували Міністерство екології та природних ресурсів України із вимогами системної перебудови діяльності Мінприроди України.

В рамках Програми консультаційної допомоги державам Центральної та Східної Європи, Кавказького Регіону і Центральної Азії Федеральне Міністерство навколишнього середовища (BMU) у співпраці з Міністерством екології та природних ресурсів України та Інформаційно-просвітницького Орхуського центру 11–12 грудня 2013 р. відбувся Міжнародний семінар – «Національний діалог про поєднання компетенцій в секторі водного та водопровідно-каналізаційного господарства».

Back to top