Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 19 YT_MARCH 2019
Оцінка впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті
 
Витяг з матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище проекту будівництва заводу з виробництва сульфатної целюлози у м. Світлогорськ, Республіка Білорусь.
Коментарі та зауваження до матеріалів Проекту просимо направляти на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та у паперовому вигляді до Мінприроди.

(завантажити в форматі Adobe (pdf))

Матеріали оцінка впливу на навколишнє середовище майданчиків ВП "Запорізька АЕС" та ВГ "Южно-Українська АЕС"

(завантажити в форматі WinRAR (rar)

Матеріали ОВНС проекту будівництва нафтопроводу "Броди-Плоцьк" з можливістю його продовження до Гданська або у західному напрямку

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Звіт про оцінку впливу на навколишнє середовище проекту "ТЕС у вільній економічній зоні м. Галац"

(завантажити в форматі WinRAR (rar) - частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6, частина 7, частина 8, частина 9)

Заява про можливий вплив на оточуюче середовище Білоруської АЕС (попередній звіт по ОВНС Білоруської АЕС)

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Оцінка впливу на навколишнє середовище під час здійснення запланованої господарської діяльності "Розробка крейдового родовища "Хотиславське" (друга черга) в Малоритському районі Брестської області (Республіка Білорусь)

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Незалежний огляд заходів правового, адмінінстративного та іншого характеру, що приймаються Україною з метою здійснення положень Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті

(завантажити в форматі Adobe (pdf))

Нотифікація щодо проекту "Теплова електростанція у Вільній зоні м. Галац"

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Нотифікація щодо проекту комерційного підприємства "Vimeco Power SRL"

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Остаточне рішення щодо реалізації Українського проекту "Створення глибоководного суднового ходу р. Дунай-Чорне море на україській ділянці дельти. Повний розвиток." (Фаза ІІ Проекту) на виконання статті 6 Конівенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті (Конвенція Еспоо)

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Матеріали щодо Оцінки впливу на навколишнє природне середовище (ОВНС) проекту "Розширення діяльності з спалення небезпечних відходів" підприємства SUPERSTAR COM S.R.L. м. Редеуць, повіту Сучава

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Коротке резюме звіту про оцінку впливу на навколишнє середовище "Розширення установки в Моховце, яка належить до державної системи сховищ призначених для зберігання низько-радіоактивних, середньо-радіоактивних відходів та будівництва сховища для надзвичайно низько-радіоактивних відходів" (англійською та словацькою, 15,7 Мб)

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Коротке резюме звіту про оцінку впливу на навколишнє середовище "Тимчасового зберігання радіоактивних відходів в місті Бохуніце" (англійською та словацькою, частина 1, 10.2 Мб)

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Коротке резюме звіту про оцінку впливу на навколишнє середовище "Тимчасового зберігання радіоактивних відходів в місті Бохуніце" (англійською та словацькою, частина 2, 17.2 Мб) 

(завантажити в форматі WinRAR (rar))

Постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року № 529 "Про затвердження Технічного регламенту з екологічного маркування"

(завантажити в форматі Microsoft Word (doc))

Back to top