Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_FRIDAY, 22 YT_MARCH 2019
22 грудня
Наказ від 22.12.2011 № 561 "Про затвердження Переліку видів екологічної інформації та Регламенту розміщення її на веб-сайті Мінприроди"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

22 грудня 2011                  Київ                          № 561

 

 

Про затвердження Переліку видів
екологічної інформації та Регламенту
розміщення її на веб-сайті Мінприроди


 

З метою забезпечення дотримання положень Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля (Орхуської конвенції), виконання Угоди між Україною і ЄС про фінансування програми «Підтримка реалізації Стратегії державної екологічної політики України на період до 2020 року» та доступу громадськості до екологічної інформації

 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік видів екологічної інформації, яка повинна розміщуватися на веб-сайті Мінприроди, що додається (додаток 1).

2. Затвердити Регламент розміщення видів екологічної інформації на веб-сайті Мінприроди, що додається (додаток 2).

3. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Мінприроди забезпечувати:

3.1. Своєчасну підготовку та подання відділу взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю (Кулик О.Ф.) екологічної інформації для розміщення на офіційному веб-сайті Мінприроди в письмовому та електронному вигляді (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);

3.2. Проведення постійного моніторингу інформації розділів веб-сайту, що відноситься до їх компетенції, та своєчасне внесення до неї необхідних змін.

4. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра (Власова Г.І.) розробити та подати на затвердження проект Положення про систему обліку (реєстр) публічної інформації в Мінприроди.

5. Відділу взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю (Кулик О.Ф.) оперативно забезпечувати розміщення екологічної інформації на офіційному веб-сайті Мінприроди.

6. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів,в місячний строк розробити переліки видів екологічної інформації та регламенти розміщення видів екологічної інформації на веб-сайтах центральних органів виконавчої влади.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Романова М.І.

 

Міністр                                                                                                                                                    М.В. Злочевський

 

Перелік видів екологічної інформації, яка повинна розміщатися на веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України

(завантажити в форматі Microsoft Word (doc))

Регламент розміщення видів екологічної інформації на веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України

(завантажити в форматі Microsoft Word (doc))

 

Back to top