Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» в Міністерстві екології та природних ресурсів України
Основна категорія: Кадрові питання
категорія: повідомлення

Міністерство екології та природних ресурсів України відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» апарату Міністерства екології та природних ресурсів України:

  • Начальника Управління охорони земельних та водних ресурсів;
  • Заступника начальника Управління охорони земельних та водних ресурсів–начальника відділу збереження та раціонального використання водних ресурсів;
  • Завідувача сектору закупівель Управління бюджетної політики і фінансового планування.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі: до 16 год. 00 хв.
14 липня 2017 року.

Місце приймання заяв на участь у конкурсі: 03035, м. Київ,
вул. Митрополита Василя Липківського, 35, каб. 425.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 18 липня 2017 року о 10:00,
м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти осіб, які надають додаткову інформацію з питань проведення конкурсу :

Сєдова Поліна Ігорівна, 206-31-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Калініченко Ліана Анатоліївна, 206-31-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Back to top